Vår företagsledning

Profilbild för Tommy Knutsson

Tommy Knutsson

Tf verkställande direktör

Tfn: 036-19 90 49
E-post: tommy.knutsson@lfj.se

Tf verkställande direktör

Tfn: 036-19 90 49
E-post: tommy.knutsson@lfj.se

Profilbild för Sara Derefalk

Sara Derefalk

Affärsområdeschef Bank

Tfn: 036-19 91 76
E-post: sara.derefalk@lfj.se

Affärsområdeschef Bank

Tfn: 036-19 91 76
E-post: sara.derefalk@lfj.se

Profilbild för Andréas Flygare

Andréas Flygare

Tf Affärsområdeschef Skador

Tfn: 036-19 92 18
E-post: andreas.flygare@lfj.se

Tf Affärsområdeschef Skador

Tfn: 036-19 92 18
E-post: andreas.flygare@lfj.se

Profilbild för Stefan Fur

Stefan Fur

Affärsområdeschef Försäkring & Liv

Tfn: 036-19 90 91
E-post: stefan.fur@lfj.se

Affärsområdeschef Försäkring & Liv

Tfn: 036-19 90 91
E-post: stefan.fur@lfj.se

Profilbild för Jesper Rundbäck

Jesper Rundbäck

Chef Ekonomi och Finans

Tfn: 036-19 92 55
E-post: jesper.rundback@lfj.se

Chef Ekonomi och Finans

Tfn: 036-19 92 55
E-post: jesper.rundback@lfj.se

Profilbild för Ida Severin

Ida Severin

Chef Hållbarhet & Kommunikation

Tfn: 036-19 92 97
E-post: ida.severin@lfj.se

Chef Hållbarhet & Kommunikation

Tfn: 036-19 92 97
E-post: ida.severin@lfj.se

Profilbild för Malin Sonnvik

Malin Sonnvik

Chef Affärsstöd & HR

Tfn: 036-19 91 16
E-post: malin.sonnvik@lfj.se

Chef Affärsstöd & HR

Tfn: 036-19 91 16
E-post: malin.sonnvik@lfj.se

Profilbild för Karin Skarland

Karin Skarland

Personalrepresentant

Tfn: 036-19 91 17
E-post: karin.skarland@lfj.se

Personalrepresentant

Tfn: 036-19 91 17
E-post: karin.skarland@lfj.se